KONST / Litografier / Färglitografi 16195298
nr 1619 5298
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Figurkomposition med bland annat Picasso. Signerad, numrerad 7/20. Färglitografi, bildmått: 34x51, oramat löst blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 13:22:30)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 13 maj kl 20:19:21
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin